Bitki Bakımı

Gelin Buketi ve Gelin Çiçeği Yapımı, Bakımı, Fiyatları ve Siparişi Hakkında Her Bilgiye Ulaşabilirsiniz

Gelin Buketi ve Gelin Çiçeği Yapımı, Bakımı ve Fiyatları

Gelin Buketi ve Gelin Çiçeği Yapımı, Bakımı ve Fiyatları

Gelin Buketi

Hayatınızın en önemli gününde, özel çiçekler ile hazırlanan yıllar sonra bile fotoğraflara baktığınızda sizi hem gülümsetecek ve hem de mutlu edecek bir gelin buketi tasarımı sipariş verebilir ya da bu özel gününüz için gerekli ürünleri satın alarak kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Gelin Çiçeği

Evlilik uzun bir yol ama bütün neşesi ve tatlılıkları ile hayatınızı paylaşacağınız güzelliklerle de dolu. Bu güzelliğin başlangıç noktası olan düğün ve nikah döneminiz için en önemli aksesuar olan gelin çiçeği, sizin istediğiniz şekilde güllerden, lilyumlardan, orkidelerden ya da şakayıklardan hazırlanabilir. Gelin Çiçeği için en özel tasarımlar ve detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Gelin Buketi Yapımı

Güllerden Gelin Buketi yapımı için ithal ekvator gülleri tercih edebileceğiniz gibi Hollanda gülleri ya da yerli güllerden de tercih edebilirsiniz. Buket için doğal tasarım yapabileceğiniz gibi, süngerli soketler üzerine de çalışma yapabilirsiniz. Güllerin renklerinin moda olduğu günümüz çiçekçilik anlayışında, aksesuar olarak hiperikum, kuru dallar, protea gibi ürünler de kullanabilirsiniz. Gelin Buketi Yapımı konusunda gerekli ürün tedariği ve work shop için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gelin Buketi Fiyatları

Gelin buketi fiyatları seçeceğiniz ürün cinsi ve kalitesine, ürün boyutuna ve teslimat dönemlerine göre değişkenlik göstermektedir. Güllerden hazırlanan ürünler 150 tl ile 700 tl arasında değişirken, orkideler 250 tl ile 1250 tl arasında değişmektedir. Özel tasarımlar ya da özel ürünlerden hazırlanan gelin buketi fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Gelin Buketi Siparişi

Gelin Buketi Siparişi vermek ya da gelin buketi satın almak için 0532 136 94 29 nolu telefondan bize ulaşabileceğiniz gibi Gelin Çiçeği sayfamızdan da online sipariş verebilirsiniz.