Bitki Bakımı

Solmayan Güller

Solmayan Gül

Solmayan Gül

Solmayan Güller

Onlarca renk arasından sevdiğiniz için en güzelini seçmek istiyor, sadece onun için olacak anlamlı bir hediye göndermek ya da hazırlamak istiyorsanız Solmayan Güller tam aradığınız ürün. Seramik, cam fanus ya da özel tasarım metaryaller içerisinde O'na 2 yıl boyunca solmayacak bir çiçek gönderebilir, sevdiğiniz için kişiye özel hediye seçeneği ile farklı bir sürpriz yapabilirsiniz. 

Siyah gül, sarı-kırmızı ya da sarı-lacivert gül çeşitleri ile solmayan güller sevdiğiniz için espirili ve özel anlam taşıyan güzel bir hediye olarak da gönderilebilir. Gülümseten sürprizlerin tek ve doğru adres için size 7/24 yardımcı oluyoruz.

Solmayan Gül Bakımı

Solmayan gül bakımı açısından oldukça kolay, özel renkleri ile de her yaşam ortamını renklendirecek özel bir çiçektir. Direkt güneş ışığı, nem ve ıslak ortamlar ile hava akımlarından etkilenen solmayan gül, erken bozulma, dokusunda yıpranma ve solmama özelliğini kaybetme gibi durumlar yaşayabilmektedir. Bu durumlardan kaçındığımız taktirde yaşam ömrü 2 ya da 3 yıl gibi sürelere çıkmaktadır.

Solmayan Gül Siparişi

Sevdikleriniz için her daim sizi hatırlatacak ama hiç solmayacak bir hediye aradığınızda sizlere en güzel çiçekleri önerebilir, özel tasarımlar ile sevdiklerinizi çok ama çok mutlu edebiliriz. Solmayan Gül Siparişi bölümümüzde sizin için hazırlanan Hollanda'dan getirtilen ürünler, sevdiğiniz için uzun süre yaşayabilmesi ve görsel zerafeti ile mutluluk taşıyan bir hediye olacaktır. Solmayan Gül Siparişi için 0212 553 72 96 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Solmayan Gül Fiyatları

Solmayan gül fiyatları seçeceğiniz ürün sayısına, kullanılan alt malzemeye ve gönderim bölgelerine göre farklılık göstermekle birlikte, tek tek satılan bir ürün olmamasından dolayı tasarım olarak 175 ile 2500 TL arasında değişmektedir.