Bitki Bakımı

Kutuda Çiçek, Kutuda Güller, Kutuda Çiçek Fiyatları, Çiçek Kutusu, Kutuda Harf

Kutuda Çiçek ve Kutuda Güller

Kutuda Çiçek ve Kutuda Güller

Kutuda Çiçek

 

Sevdikleriniz için hatırlanmaya değer, unutulması kolay olmayan bir hediye göndermek istediğinizde Kutu içerisinde hazırlanan güller, kır çiçekleri, papatyalar ya da orkideleri Melis Çiçekçilik garantisiyle Tüm Türkiye'ye gönderebilirsiniz. Kutuda Çiçek tasarımları her siparişinizde özenle hazırlanır ve sevdiklerinize istediğiniz gün ve saat diliminde teslim edilir. 

Kutuda Güller, kırmızı, sarı, beyaz, mor ya da seçtiğiniz başka renkler ile hazırlanabileceği gibi, kutuda istediğiniz her renk gül ile karışık tarzda da hazırlanabilir. Yuvarlak kutuda güller ya da kare kutuda güller olarak 2 tarzda olabilen gül ve çiçek tasarımları, seçiminize göre her çeşit kutu içerisine de yapılabilmektedir.

  Kutuda Çiçek Fiyatları ve Kutuda Çiçek Siparişi için Melis Çiçekçilik web sayfamıza ulaşabilir ya da 0212 553 72 96 nolu telefondan detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kutuda Harfler, çiçekler ve güller ile hazırlanır, sevdiklerinizin baş harfi kutuya güller ile özenle işlenir. 

Kutuda Çiçek Bakımı ya da Kutuda Güller Nasıl Bakılır diye sorduğunuzda sık model hazırlanan tasarım çiçekleri saç spreyi gibi kurutucu özellikteki kimyasallar kullanarak ya da doğal kuruma süresie bırakarak uzun süre saklayabilirsiniz.

Solmayan güller ile hazırlanan kutuda çiçek tasarımlarını ise herhangi bir işlem olmaksızın uzun süre saklayabilirsiniz.

Sevdiklerinize güzel ve anlamlı bir hediye için kutuda hazırlanan çiçek tasarımlarını en güzel şekilde sizin için hazırlıyoruz.

Kutuda Güller

Güzel gözlü sevdiğinizin bir bakışı için dünyaları vermez misiniz? Şimdi kutuda çiçek veya kutuda güller ile dünyaları değil sadece ufak bir hediye O'nun bakışlarını sizin üstünüze çekmeye yetecektir. Unutulmaz bir dokunuş ve anlamlı bir hediye için kutudaki çiçek tasarımlarını tercih edebilir, başka hiçbir yerde bulamayacağınız kutuda harf seçenekleri ile sevdiğinize özel bir jest yapabilirsiniz.

Tüm güzelliği ile gülleri, papatyaları ve diğer tüm çiçekleri O'nun ayaklarına sermeyi düşündüğünüzde bu kutuda çiçek tasarımları tam aradığınız ürünler olacaktır. 

Yuvarlak kutuda gül, kır çiçeği ya da orkide tasarımları ile sevdiğinize sadece O'na özel bir sürprizle anlamlı bir jest yapabilirsiniz. Unutulmaz anların gülümseten sürprizi çiçekler için her gün hizmetinizdeyiz!

Kutuda Solmayan Güller

2 yıl ömür garantili, şoklanmış güller ile sevdiğinize güzel ve anlamlı bir hediye gönderimi yapmak istediğinizde Solmayan Güller çok güzel bir tercih olacaktır. Siyah gül, renkli gül, bordo gül gibi tercih edebileceğiniz birçok rengi barındıran tasarımlar ile sevdiğinizin mutluluğu için hemen sipariş verebilirsiniz.