Bitki Bakımı

Toptan Çiçek Fiyatları, Satın Alınması, Canlı Toptan Çiçek Gönderimi, Toptan Çiçek Satışı, Toptan Gül, Toptan Orkide Hakkında Bilgiler

Toptan Çiçek Fiyatları ve Satışı Hakkında Genel Bilgiler

Toptan Çiçek Fiyatları ve Satışı Hakkında Genel Bilgiler

Toptan Çiçek İçin İrtibat 0212 553 72 96

 Toptan Çiçek Fiyatları :

Özel günlerde firmanızın tanıtımını en güzel şekilde yapmak için toptan çiçek dağıtımı yapabilirsiniz. Karanfil, Gül, Kır Çiçekleri gibi seçeneklerden tercihte bulunabilir ve müşterileriniz ya da çalışanlarınız için hoş jestler sunabilirsiniz. Toptan Çiçek Fiyatlandırması istediğiniz çiçek türüne ve adedine göre değişebilir. Tarih olarak ne kadar önceden talepte bulunursanız fiyat o oranda düşecektir. 

Toptan Çiçek Satışı :

Toptan Çiçek Satışlarını verdiğiniz adrese kargo ücreti olmaksızın İstanbul içerisinde gerçekleştiriyoruz. Satışlarda önce ücreti alıp, daha sonra çiçeği gönderiyoruz. Ayrıca kapıda nakit ödeme seçeneği ile de sizlere yardımcı olabiliriz.

Toptan Çiçek Gönderimi : 

Toptan Çiçek Gönderimi için bize açık bir adres vermeniz yeterli. İstediğiniz adette ürün en kalitelisi seçilerek size gönderilecektir. Örneğin, Toptan Orkide Satın Almak isterseniz yerli ya da ithal tercihte bulunup size en kalitelisini en kısa zamanda ulaştırıyoruz.

Toptan Gül - Karanfil Satışı ve Fiyatları : 

Kadınlar Günü, Kutlu Doğum Haftası, Anneler Günü gibi özel günlerde size toptan karanfil ya da gül satışı ile en uygun fiyatları sunarak yardımcı olabiliriz. Gönderim yeri ve gün belirtmeniz yeterlidir. Tabi ki siparişlerinizi istediğiniz tarihten ne kadar önce verirseniz fiyatlar da o kadar düşük olacaktır. Toptan gül fiyatı ya da toptan karanfil fiyatı arıyorsanız Bitki ve Çiçek konusunda uzman olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Toptan Gül Yaprağı Fiyatları ve Dizaynları :

Eşinize ya da sevgilinize çok özel bir yıldönümü, doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız ev, otel gibi tüm ortamlara gül yaprağı ile isim yazabiliriz. Sadece önceden randevu alarak İstanbul içerisinde adres verip, ödemeyi yapmanız yeterli.