Bitki Bakımı

Yapay Çiçek Bakımı, Yapay Çiçek Temizliği, Yapay Çiçeklerin Seçimi, Hangi Yapay Çiçek

Yapay Çiçek Bakımı

Yapay Çiçek Bakımı

Yapay Çiçek Hakkında Genel Bilgiler

Ev, ofis, işyeri gibi her türlü yaşam alanını renklendiren, özel bir hava katan dekoratif Yapay Çiçekler, uzun süre kalıcı olması, kaliteli yapaylardan hazırlananların gerçek gibi gözükmesi gibi özellikleri ile de çok tercih edilme sebebidir. Ayrıca bebek doğum gibi özel ve anlamlı günlerde de sevdikleriniz için gönderilmektedir. Yapay Çiçek, her durum ve an için tercih edilebilir olsa da canlı çiçek gibi anlık gösteriş ve mükemmelliği yakalayamamaktadır.

Yapay Çiçek Bakımı

Yapay Çiçekler haftalık ya da aylık gibi bakıma gerek duymayıp, toz, yıpranma ya da kullanımdan kaynaklı sorunlar neticesinde bakıma gerek duymaktadır. Yapay Çiçek Bakımı için toz bezi, fön makinesi gibi ürünlerden yardım alabilir, küvet gibi yerleri de bakım yaparken ev ya da ofis ortamının kirlenmemesi için kullanabilirsiniz. 

Yapay çiçeklerde bakım işlemini yaparken, ürünün kalitesine ve boya akıtıp akıtmadığına dikkat ederek işlemleri gerçekleştirmeniz daha doğru olacaktır.

Yapay Çiçek Temizliği

Yapay çiçek temizliği için yukarıdaki malzemeleri tedarik ettikten sonra yaprak, çiçek ve alt malzemesini bez ile önce tozunu almalısınız.

Daha sonrasında küvet ya da banyo içerisinde hafif su ile yıkayarak üzerindeki kir, örümcek ağı ve toz gibi unsurların ayrılmasını sağlamalısınız.

Nemlenen çiçek ve yaprakları fön makinesini soğuk ayarına getirerek yavaş bir şekilde kurutabilirsiniz. Unutmayın sıcak yapay çiçeklerin renk kaybetmesine ve şekil değiştirmesine sebep olmaktadır.

Yapay Çiçek Fiyatları

 

Yapay Çiçekler cinsine, kalitesine, boyutuna ve üzerinde kullanılan çiçek adedine göre 70 TL ile 1500 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. İstanbul ve Tüm Türkiye'de yapay çiçek gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da Yapay Çiçek Siparişi sayfamızdan online satın alım yapabilirsiniz.